MENÜ

Duyuru Detay

2 Serisi MSO + M&M 2022 Yılın Yenilikçisi Ödülleri
28 Kasım 2022

Ekibimizin bu yıl elde ettiği inanılmaz başarıların bir sonucu olarak, 2 Serisi MSO'muzun geliştirilmesi için Portland Business Journal'ın Makers and Manufacturing 2022 Yılın Yenilikçisi ödülünü kazanmaktan onur duyduk.

Haziran ayında, endüstrinin işlevsellikten ödün vermeden sahadan laboratuvara gidebilen ilk masaüstü osiloskopunu piyasaya sürdük. 2 Serisi Karma Sinyal Osiloskopu (MSO), kritik test ve doğrulama talepleri hızla değişirken mühendisler için geleneksel engelleri ortadan kaldırır.

2 Serisi MSO için bu ödülü kazanmak, Tektronix'in günlük hayatımızın her birine dokunan teknolojilerin ilerlemesine yaptığı katkıların gerçek bir kanıtıdır. Keşfedilmemiş yollar oluşturmak için yeni ve heyecan verici ürünler geliştirmek ve teknoloji aracılığıyla dünyamızı değiştirmek için empati odaklı ve tasarım inovasyonu kültürünü benimsedik. Dijital çağın ön saflarında yer alan 75 yılı aşkın süredir, yerel topluluklarımızın dokusuna dahil olmaktan ve yenilikçi atılımları hızlandırmaktan gurur duyuyoruz.

 

Yazının tamamına ulaşmak için tıklayınız.