MENÜ

Duyuru Detay

Fluke cihazlarınızın üretici garantisinden yararlanmasını sağlayın!
27 Aralık 2023

Cihazları Yetkili Fluke Distribütöründen veya doğrudan Fluke firmasından satın aldığınızda orijinal üreticinin garantisinden yararlanırsınız.

Müşteriler, gri pazar (grey market) satıcılarından gelen Fluke ürünlerinin orijinal olabileceğini, ancak bu satıcı firmaların satış sonrası destek yetkisine ve ürün eğitimi sağlama becerisine sahip olmayabileceğini bilmelidir. Ayrıca müşteriler, satın aldıkları ürünlerin orijinal üretici garantisi kapsamında korunmaması riskini de alırlar.
 

Fluke cihazları yalnızca Fluke yetkili distribütöründen satın alındığında geçerli olan orijinal üretici garantisinin tüm avantajlarından yararlanır. Elektrik güvenliği söz konusu olduğunda cihazlarınızın en yüksek standartta performans göstermesi gerekir. Bu nedenle Fluke ürünleri, IEC standartlarının gerekliliklerine uymakla kalmaz, aynı zamanda bunların çok daha ötesine geçer. Yetkili bir distribütörden veya doğrudan Fluke aracılığıyla satın aldığınızda, bu güvenlik standartlarının ve tam kapsamlı garantinin yanınızda olmasını sağlarsınız.
 

Çoğu zaman, gri pazar (grey market) satıcıları stokları başka bir kaynaktan alıp, kâr elde edebilmek adına yeniden satarlar. Ancak Fluke tarafından sağlanan garanti hizmetleri yalnızca cihazın Fluke firması merkezinden veya yerel yetkili Fluke distribütöründen satın alındığı ülkeden alınabilir.
 

Müşteriler, yalnızca yetkili distribütörler ve satıcılar tarafından veya doğrudan Fluke firmasından sağlanan Fluke cihazlarının ürün garantisi, ücretsiz garanti onarımları ve diğer hizmetlere uygun olacağını bilmelidir.

Satın aldığınız Fluke cihazlarından emin olmak için mutlaka Fluke Yetkili Distribütörü aracılığıyla satın alın.

Fluke Türkiye Tek Yetkili Distribütörü