MENÜ

Duyuru Detay

Fluke ii900 ve ii910'u Sanal Demo İle Keşfedin!
07 Temmuz 2023

360° derecelik sanal demo deneyiminde ürün özelliklerini keşfedin veya sızıntıları kendiniz bulmaya çalışın!


Linke tıkladığınızda açılan sayfada sağ üst köşede yer alan 360° Virtual Demo butonuna tıklayın. Ardından üst kısımda yer alan ii900 veya ii910 butonlarından birini seçerek sanal demo turunuza başlayın!

Detaylı Bilgi ve Kayıt Formu İçin linke tıkladığınızda sağ üst köşede yer alan butonuna tıklayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir veya sipariş verebilirsiniz. 

 

Endüstriyel Kaçak ve Yüksek Gerilim PD Tespitinde Bir Devrim
Endüstriyel basınçlı hava, gaz ve vakum kaçaklarının tespiti; ve yüksek gerilim sistemlerinde Korona deşarjı ve Kısmi Deşarj hiç bu kadar kolay olmamıştı. Devrim niteliğindeki Fluke ii900 Sonik Endüstriyel Görüntüleme Cihazı ve ii910 Hassas Sonik Endüstriyel Görüntüleme Cihazı ile erken bakım rutinlerini hızlandırın ve sorunları her zamankinden daha hızlı ve güvenli bir şekilde tespit edin. Zamandan ve maliyetten tasarruf edin!

 

Sorunları hızlı ve kolay bir şekilde tespit edin.
Elinize alın, açın, doğrultun ve izleyin.
Basınçlı havayı, gaz ve vakum kaçaklarını ve kısmi boşalmayı (yalnızca ii910) anında algılamak ve yerini tespit etmek için gereken tek şey bu.

 

Görünmeyeni görün.
Fluke SoundSight™ teknolojisi, sesi canlı bir görüntüye dönüştürerek görünmeyeni doğrudan 7 inçlik dokunmatik ekranda görmenizi sağlar.

 

Arka plandaki gürültüyü filtreleyin.
İşlemleri durdurmanıza gerek yok; Fluke ii900 ve ii910, en gürültülü ortamlarda bile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Görmeniz gerekenleri izole etmek ve görmediklerinizi engellemek için frekans kaydırıcısını kullanın.

 

Hiçbir şeyi kaçırmayın - 70 metreye kadar uzaklıktan.
ii900'ü kullanarak 70 m'ye kadar algılama menzili ile sorunları uzaktan ve ulaşılması zor yerlerde tespit edin.

 

Hiçbir şeyi kaçırmayın - 120 metreye kadar uzaklıktan.
ii900 kullanarak 70 m'ye kadar, ii910 ile 120 m'ye kadar algılama menzili ile sorunları uzaktan ve ulaşılması zor yerlerde tespit edin.

 

Enerji maliyetlerinizi kontrol altına alın.
Sızıntılar görünmez enerji hırsızlarıdır. Gereksiz enerji maliyetlerini oluşmadan önce durdurmak ve ekipmanınızın ömrünü uzatmak için bunları erkenden bulun. Fluke ii900 ve ii910 akustik görüntüleyicilerle yer tespiti yapın, raporlayın ve kaydetmeye başlayın.