MENÜ

Duyuru Detay

Fluke - Netes / Ekim 2018 Seminerlerimiz
15 Ekim 2018

Fluke ve Netes Mühendislik “Endüstride Proses Uygulamaları ve Saha Kalibrasyonları” başlıklı seminerlerini, Ekim ayında başarı ile tamamladı.

Test ve Ölçü Aletleri teknolojisindeki yeniliklerin öncüsü Fluke ve Netes Mühendislik, Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği seminerlere devam ediyor. 09 - 12 Ekim tarihleri arasında, Bursa, İstanbul, İzmir ve Adana’da gerçekleştirilen seminerler yoğun ilgi gördü.

Düzenlenen seminerlerde, Netes Mühendislik - Teknik Destek Uzmanı Sn. Muzaffer Tüntül ve Fluke - Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Satış Müdürü Sn. Abdülaziz Kirak, Fluke markasının çıkarmış olduğu yeni cihazlar hakkında teorik bilgiler verdikten sonra, bu cihazlar hakkında uygulamalar yaptı. Proses Kalibrasyonu Gereklilikleri, Proses Sıcaklık ve Basınç Ekipmanlarının Test ve Kalibrasyonu ve Kendinden Emniyetli Test Cihazları ve Yönetmelikler konusunda detaylı bilgiler, katılımcılar ile paylaşıldı. Soru -Cevap ile katılımcıların soruları yanıtlandı. Seminer bitiminde yaptığımız yarışma ile 5 adet "Fluke 1 AC-E2-II Gerilim Dedektörü" seminer katılımcılarımıza hediye edildi.