MENÜ

Duyuru Detay

Fluke - Netes / Kasım 2018 Seminerlerimiz
27 Kasım 2018

Fluke ve Netes Mühendislik “Bina ve Tesislerde Enerji Yönetimi ve Kayıpları Belirleme Yöntemleri” başlıklı seminerlerini, Kasım ayında başarı ile tamamladı.

Test ve Ölçü Aletleri teknolojisindeki yeniliklerin öncüsü Fluke ve Netes Mühendislik, Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği seminerlere devam ediyor.
20 - 23 Kasım tarihleri arasında, Manisa, Gaziantep, İstanbul, ve Ankara’da gerçekleştirilen seminerler yoğun ilgi gördü.

Düzenlenen seminerlerde, Netes Mühendislik - Teknik Destek Uzmanı Sn. Muzaffer Tüntül ve Fluke - Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Satış Müdürü Sn. Abdülaziz Kirak, Fluke markasının çıkarmış olduğu yeni cihazlar hakkında teorik bilgiler verdikten sonra, bu cihazlar hakkında uygulamalar yaptı. Enerji Kayıplarının Miktar ve Tanımının Belirlenmesi, Elektrik Sistemlerinde Enerji Kayıplarının Belirlenmesi, Üretim ve Proses Sistemlerinde Enerji Kayıplarının ve Bina Alt Yapısında Enerji Kayıplarının Belirlenmesi konusunda detaylı bilgiler, katılımcılar ile paylaşıldı. Soru -Cevap ile katılımcıların soruları yanıtlandı. Seminer bitiminde yaptığımız yarışma ile 5 adet "Fluke 1 AC-E2-II Gerilim Dedektörü" seminer katılımcılarımıza hediye edildi.