MENÜ

Duyuru Detay

Fluke - Netes / Mayıs 2018 Seminerlerimiz
12 Mayıs 2018

Fluke ve Netes Mühendislik “Bina ve Tesislerde Elektriksel Test ve Güvenlik Yöntemleri” başlıklı seminerlerini, Mayıs ayında başarı ile tamamladı.

Test ve Ölçü Aletleri teknolojisindeki yeniliklerin öncüsü Fluke ve Netes Mühendislik, Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği seminerlere devam ediyor. 08 - 11 Mayıs tarihleri arasında, Ankara, Konya, İstanbul ve Antalya’da gerçekleştirilen seminerler yoğun ilgi gördü.

Düzenlenen seminerlerde, Netes Mühendislik - Teknik Destek Uzmanı Sn. Muzaffer Tüntül ve Fluke - Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Satış Müdürü Sn. Abdülaziz Kirak, Fluke markasının çıkarmış olduğu yeni cihazlar hakkında teorik bilgiler verdikten sonra, bu cihazlar hakkında uygulamalar yaptı. Günümüzün giderek artan ihtiyacı olan ve bu konuda profesyonel çözümler sunan Fluke ve Netes Mühendislik tarafından, bina ve tesislerde elektriksel test ve güvenlik yöntemleri konusunda detaylı bilgiler, katılımcılar ile paylaşıldı. Seminer bitiminde yaptığımız yarışma ile 5 adet "Fluke 1 AC-E1 Gerilim Dedektörü" seminer katılımcılarımıza hediye edildi.