Giriş Yap

MENÜ

Duyuru Detay

Industrial Scientific Distribütörü olduk
08 Mart 2018

Netes Mühendislik ile Industrial Scientific ISC firması arasında yeni distribütörlük anlaşması imzalandı. Bundan böyle, ISC firması ürünlerinin “Tek Yetkili Distribütörü” olduk.

Industrial Scientific firması, dünya çapında lider olduğu gaz detektörleri ve iş güvenliği konularında tüm Türkiye satış ve servis yetkisini Netes Mühendislik’e vermiştir.

 ISC firmasının amacı dünya çapında iş güvenliği sebebiyle yaşanan kaza ve can kayıplarının sıfıra inmesidir.  Uzman olduğu kendi gaz dedektörleri ve algılama sistemleri konusunda bu amaçla faaliyet göstermektedir. Özellikle madencilik, petrol, rafineri, kimya, demir çelik sektörlerinde meydana çıkan zehirli gazların algılanması ve gerekli ön uyarı ile herhangi bir zehirlenme ve can kaybının engellenmesi ana amacıdır.  Bu amaçla detektörlerin ve gerekli sistem parçalarının satışı yapılmakta veya kullanıcı işletmeyi yetkin değilse veya kendisi işletmek istemezse, servis olarak da hizmet verilebilmektedir. Servis hizmeti alınmak istenirse, tüm sistem ISC tarafından kurulmakta, işletilmekte ve sadece aylık ödemelerle dönemsel kiralama şeklinde bir alternatif çözüm de sunulmaktadır.