MENÜ

Duyuru Detay

Işık Üniversitesi Maslak Kampüsünde 3.cü EMC 2015 Konferansı gerçekleştirildi
05 Eylül 2015

EMC TÜRKİYE 2015 KONFERANSI başarı ile tamamlandı!
2 başarılı Enternasyonel EMC Konferansı sonrasında (EMC 2011 ve EMC 2013), EMC Türkiye 2015 3.cü Internasyonel EMC Konferansı, Işık Üniversitesi, Maslak Kampüsü –İstanbul’da 2-4 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Konferansa ait sunumlara ve görsellere, resmi konferans sitesi www.emcturkiye.org adresinden veya tıklayarak detaylara erişebilirsiniz.

İlk Enternasyonel EMC Konferansı, 14-16 Eylül 2011 tarihleri arasında Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Prof. Christos Christopoulos tarafından “Challenges of Computational Electromagnetics for EMC Applications”,Prof. Pyotr YA. Ufimtsev tarafından “Diffraction Principles in Stealth Technology” başlıklı konuşmalar gerçekleştirildi. Bunu takiben sırasıyla Dr. Christopoulos ve Dr. Ufitmsev, yarım günlük “Practical Issues in EMC Design and Fundamentals of Physical Theory of Diffraction” konularında kısa kurslar gerçekleştirdiler. Tasarımdan sektörel pazara kadar genel durum yaklaşık 100 sayfalık sunumlarla tartışıldı.

İkinci Enternasyonel EMC Konferansı ise11-13 Eylül 2013 tarihleri arasında Işık Üniversitesi’nde, 120 sayfa üzerinde farklı konunun tartışıldığı seanslarda aşağıdaki kişiler tarafından gerçekleştirildi. Netes Mühendislik gümüş sponsor olarak konferanstaki yerini aldı.  Teseq-İsviçre’den Timothy Horacek tarafından Elektrikli Araç EMC Testleri üzerine son gelişmeleri anlatan sunumlar gerçekleştirildi.

EMC Türkiye 2015 konferansında tasarımdan sektörel pazara kadar genel durum tüm yönleriyle tartışıldı. ETS-Lindgren firmasının yeni ürünleri EMField ve DuraSorb Absorber hakkında tanıtım ve sunumlar gerçekleştirildi.

“Temsilcisi olduğumuz ve Gümüş sponsor olarak konferansa destek veren ETS-Lindgren standında Bülent Uysal, Ammar Sarwar, Prof. Dr. Levent Sevgi ve Vincent Keyser birlikteler.”