MENÜ

Duyuru Detay

Netes“Test ve Ölçüm Teknolojisi Mobil Tanıtım Aracı” Tüm Türkiye`yi Dolaştı!...
31 Aralık 2012

NETES “Test ve Ölçüm Teknolojisi Mobil Tanıtım Aracı” Tüm Türkiye`yi Dolaştı !...

08/10/2012 tarihinden itibaren yaklaşık 8 ay süresince tüm Türkiye’yi dolaşarak, Son Teknoloji Ürünlerini Binlerce Kullanıcıyla Buluşturdu!..

Netes Mühendislik’in Distribütörlüğünü yaptığı Fluke Corporation, Tektronix, Keithley ve Ametek Firmalarına ait 200 civarında cihazı sergileyen “Netes Test ve Ölçüm Teknolojisi Mobil Tanıtım Aracı” Ekim 2012 tarihinden bugüne kadar yaklaşık 300 kurumu ziyaret etti.

Netes Mühendislik’in 01 Kasım 2012 tarihinde değerli müşterilerinin de katılımıyla gerçekleştirdiği görkemli açılış kokteyli sonrasında uzun maratonuna başlayan “Netes Test ve Ölçüm Teknolojisi Mobil Tanıtım Aracı” Ekim 2012’den bugüne yaklaşık 300 kurumu ziyaret etti. Sanayi’ye pozitif yönde katkı sağlamak amacıyla yola koyulan Netes Mobil Tanıtım Aracı, Netes Mühendislik’in distribütörlüğünü yaptığı Fluke Corporation, Tektronix, Keithley ve Ametek firmalarına ait 200 civarı ürünü kullanıcıları ile buluşturdu. Organize edilen ziyaretler sırasında üniversitelerin öğretim görevlileri ve öğrencileri, kurumların ise teknik personelleri araçta sergilenen son teknoloji ürünleri inceleme ve bilgi alma fırsatı buldu.

40’a yakın firmanın Türkiye Distribütörlüğünü yapan, 7 farklı konuda Akredite Kalibrasyon Laboratuarları, İstanbul Merkezinin yanı sıra, Ankara ve İstanbul Karaköy’de bulunan 2 şubesi ile 1993 yılından bu yana hizmet veren, Test ve Ölçü Teknolojisinde Türkiye’nin lider firması Netes Mühendislik,tesislerde verimliliği arttırmaya yönelik olan bu organizasyonda konusunda deneyimli teknik destek uzmanları ve satış temsilcilerinden oluşan kadrosuyla dünyanın tanıdığı ve tercih ettiği önemli markaların ürünlerini tanıtırken, aynı zamanda endüstriyel şirketlerin ölçüm teknolojisi ile ilgili bilinçlenmelerine katkı sağlamaya çalıştı.

Netes Mühendislik, 2 yıllık bir planlama ve çalışmalar sonucunda, kendi öz kaynaklarıyla hayata geçirdiği projeyi Ankara, Eskişehir, Samsun, Zonguldak, Karabük, Kayseri, Kahramanmaraş, Gaziantep, Osmaniye, Hatay, Adana, Mersin, Antalya, Muğla, Aydın, Manisa, İzmir, Afyonkarahisar, Balıkesir, Bursa, Kocaeli ve İstanbul illerinde binlerce kullanıcıya ulaşarak başarıyla tamamlamış oldu.