MENÜ

Duyuru Detay

Seaward Distribütörü olduk
31 Ekim 2012

2012 Yılının Kasım Ayı itibariyle Netes Mühendislik, 70 yılı aşkın elektriksel test güvenlik cihazları deneyimli SEAWARD GROUP ile Distribütörlük Anlaşması imzaladı.

1982 yılında kurulan Seaward’ın ilk büyümesi elektrik kurumlarında, elektrik panolarında yüksek voltaj ve telekomünikasyon testlerinde, kamu kuruluşlarında ve güç firmalarında uzmanların kullandığı Seaward markası altındaki cihazların başarılı gelişimine dayanmaktadır.

Başarıları ile elektriksel test teknolojisi sınırlarını zorlaması, rakiplerinin arasında hızlı bir şekilde fark yaratmasını ve elektrik güvenlik test cihazlarında dünya çapında ismini duyurmasını sağlamıştır. Önemli işlere attığı imzalarla yurtdışı pazarına da yayılarak müşteri portföyünü hızla genişletmiştir.

30 yılı aşkın zaman zarfında ,Seaward bünyesine yeni firmalar katarak, yeni pazarlar için yeni ürünler üretip, artan endüstrileri ve uygulamaları kapsayan hizmetler sundu.

30 yıldan sonra ise, halen aynı sektörlerin ihtiyaçlarını desteklemeye devam edip, diğer alanlar ve pazar uygulamalarına da hizmet vermek üzere, daha geniş yeni ürün gruplarını da Seaward Group bünyesine ekledi.

Seaward Ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıda linki verilen web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
www.seaward.co.uk