MENÜ

Duyuru Detay

Sizin İçin Uygun Olan LinkRunner® Çözümü Hangisi?
21 Mart 2022

“ Tecrübe,Uzmanlık ve Yenilikçi Bakış Üzerine Kurulu” 2022 LinkRunner®

Binlerce network uzmanı, hızlı ve eksiksiz bakır ve fiber Ethernet ağ bağlantısı testleri için en iyi araç olarak LinkRunner'ı seçti. Her LinkRunner modeli, network bağlantısı sorunlarını çözmek üzere hızlı ve doğru görünürlük sunan temel bir dizi otomatik network testi sağlar.

Bir uzmanlık geçmişine ve yeniliğe dayanan, yıllardır güvenilen bu modeller, 2019'dan beri NetAlly bünyesinde yer alıyor.

LinkRunner ailesi şunları içerir:

• LinkRunner AT 1000 ve AT 2000 – temel network gereksinimleri için teknisyen araçları

LinkRunner G2 Smart Enhanced Network Tester – ek sorun giderme gücü için gelişmiş özellikler ekler (paket yakalama, VLAN izleme, yüksek güçlü PoE)

LinkRunner 10G Gelişmiş Ethernet Test Cihazı – 10 Gigabit  ve Multi-Gigabit doğrulama, performans testi, network keşfi ve haritalama sağlar.

Her LinkRunner, farklı beceri seviyelerine sahip network profesyonellerinin erişim ağlarını ve bunlara bağlı cihazları güvenle kurmasını, doğrulamasını ve sorun gidermesini sağlar.

Daha iyi görünürlük ve daha hızlı problem çözme, siz ve kuruluşunuz için faydalı olur mu? Cevabı birlikte bulmak için çevrimiçi bir sunum planlamaktan, özel ihtiyaçlarınızı tartışmaktan veya daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarız. Çözümlerimiz için bize satis@netes.com.tr üzerinden veya 0216 350 50 50 nolu telefondan High Tech Network bölümüne bağlanarak ulaşabilirsiniz.