MENÜ

Duyuru Detay

STS Sensor Technik Distribütörü olduk
06 Nisan 2018

Netes Mühendislik ile STS Sensor firması arasında yeni distribütörlük anlaşması imzalandı. Bundan böyle, STS sensor ürünlerinin “Türkiye Tek Yetkili Distribütörü” olduk.

STS Sensor firması dünya çapında uzmanı olduğu basınç ve sıcaklık sensörleri konularında tüm Türkiye satış yetkisini Netes Mühendislik’e vermiştir.

STS Sensor firması İsviçre’de Sirnach şehrinde bulunmakta ve tüm üretim ve ARGE faaliyetlerini bilinen İsviçre kalitesiyle İşviçre’de kurulu fabrikasında sürdürmektedir. Öne çıkan kabiliyetlerinden biri de uygulamalarınıza özel standart dışı sensör tasarımı yapabilmesidir.

STS sensörlerinin çok çeşitli uygulama alanları bulunmaktadır. Özellikle hassas ve kararlı ölçümlerin alınması ve dayanıklı sensörlerin gerektiği durumlarda mühendislerin ilk tercihlerindendir. Savunma sanayi, otomotiv, petrol arama, derin deniz ve kara petrol sondaj platformları, rafineriler, atık su arıtma, kimya sektörü, demir çelik sektörlerinde, jeoloji araştırmalarında tercihli olarak kullanılmaktadır.  Uygulama konularına örnek olarak; göletlerde, barajlarda ve havzalarda su seviyesi ölçümü, çeşitli hidrolik iş makinalarında basınç ölçümü, petrol- gaz-hububat silolarında patlamaları önleme amaçlı basınç ve sıcaklık ölçümleri, deniz sondajında sensor değişiminin çok zor olduğu durumlarda çok yüksek basınç altında yapılan ölçümler öncelikli gösterilebilir.