MENÜ

Duyuru Detay

Yeni Ürünümüz Fluke 279FC Termal Multimetre Kontrol Mühendisleri 2017 Onur Ödülü aldı
18 Mayıs 2017

İş gücü verimliliğini artıran yenilikçi Fluke 279 FC Termal Multimetre, Kontrol Mühendisleri Ödüllerinde en büyük onur ödülünü aldı…

Aynı zamanda, 2017 Mühendislerin Seçimi Ödülüne; Fluke Condition Monitoring’de layık görüldü…

EVERETT, Wash., Şubat. 9, 2017 /PRNewswire/ --  Fluke 279 FC Termal Multimetre Kontrol Mühendisleri 2017’de el tipi donanım cihazlarında test, ölçüm ve kalibrasyon kategorilerinde Kontrol Mühendislerinin Tercihi Ödülünü işgücünü artırmaya yönelik üretimi de göz önünde bulundurularak kazandı. Fluke Connect® sistemin parçası olan Fluke® Condition Monitoring de aynı zamanda, aynı kategoride onur ödülüne de layık görüldü.

Her iki ürünün 3.cü, Fluke Connect Sisteminin ise 25.ci onur ödülü… Firmanın tam donanımlı özelliklere sahip Fluke Connect ürünü; SaaS güvenilirlik platformunda, Fluke cihazı kullanan kişilerin 40 Fluke Connect kablosuz test araçlarından, elektronik ortamda ölçüm değerlerini elde etmesi, saklaması, izlemesi ve raporlamasına imkan sağlamaktadır.

279 FC Termal Multimetre, tam donanımlı özelliklere sahip true RMS dijital multimere ile termal kameranın tek cihazda buluştuğu, testlerinize sürat kazandıracak ilk test aracıdır.

Kontrol Mühendislerinin yazılı ve online aboneleri tarafından seçilen Kontrol Mühendislerinin Tercihi Ödülü, en yeni ve en üstün kontrol, enstrümantasyon ve otomasyon ürünlerinin bazılarının altını çizerek önemini vurguluyor.

Fluke 279 FC Termal Multimetre
279 FC Termal Multimetre, tam donanımlı özelliklere sahip true RMS dijital multimere ile termal kameranın tek cihazda buluştuğu, testlerinize sürat kazandıracak ilk test aracıdır.

279 FC, teknisyenlerin sigorta, kablo, yalıtkan, konnektör, ek yerleri ve switch üzerindeki görüntü noktaları ile sıcak noktalarını hızlı ve güvenli şekilde kontrol etmelerini ve akabinde DMM ile ilgili sorunları tespit ve analiz etmelerine imkan sağlar. İki güçlü test cihazının tek cihazda toplanması sayesinde elektrisyenler ve teknisyenler, hem daha az cihaz taşıyacaklar, hem de elde taşınabilir kullanışlı cihazlarla daha yüksek güvenilirlik düzeyinde sorunlarını çözümleyebilecekler.

Ürün tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Hem elektriksel hem termal özelliklerine ilave olarak 279 FC Fluke Connect aracılığıyla test sonuçlarını aktarabilir.

Hem elektriksel ölçümlerden nümerik veriler hem de termal ölçümlerden grafik dosyaları, cloud üzerinde saklanıp, çalışma arkadaşlarınızla paylaşılabilir ve raporlar hazırlanabilir.

Koşullara bağlı bakım için Fluke Condition Monitoring
Fluke Condition Monitoring, bir yerden bir başkasına sürekli taşınan veya bir yerde sürekli izleme yapabilmek için bırakılan sağlam, elektriksel sıcaklık izleme cihazlarının koşullara bağlı bakım programlarını sürekli izlemeyi destekleyen yeni bir sistemdir.

Fluke Condition Monitoring (Fluke Durum İzleme) ile bakım ekipleri, ölçümlenebilir sistemle ve pratik olarak sorun tespiti, analizi ve çözünürlüklerini, pahalı ekipmanların ömrünü tüketen uzman seviyedeki veya size özel eğitimlere gerek olmaksızın optimize edebilir.

Bakım teknisyenleri, ölçümleri Fluke Connect sisteminin güvenli bulutuna (cloud) saniyede bir ölçüm sıklığıyla ​​göndererek sistem bakımını ayarlayabilir ve birkaç dakika içinde sistemi çalışır duruma getirerek, izlemeye ve denetlemeye başlayabilirler.

Fluke Connect aracılığıyla cihaz verileri ve alarm uyarıları, akıllı telefonlar veya web tarayıcıları üzerinden de görüntülenebilirler.