MENÜ

FLUKE NETWORKS 3 YILLIK GOLD HİZMETİ SATIN ALIN, ŞİMDİDEN KAZANMAYA BAŞLAYIN

FLUKE NETWORKS 3 YILLIK GOLD HİZMETİ SATIN ALIN, ŞİMDİDEN KAZANMAYA BAŞLAYIN
BAŞLANGIÇ
24/09/2019

YATIRIMINIZIN KARŞILIĞINI ALIN 
Yatırımınızın Geri Dönüşüm Değerini (ROI) Artırın. Riskleri Minimize Edin. 

Sektördeki en iyi cihaza yatırım yaptınız. Size özel yapılandırılan bakım programı ile işinizi sekteye uğratacak, planlanmamış kesintileri engelleyin ve yatırımınızı koruyun. Fluke Networks Gold Paket Programına üye olmak, yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için genişletilmiş ürün kapsamını ve desteği sağlar. 
GOLD ÜYELİĞİN ÖZELLİKLERİ 
Yedek Cihazlar ile Kalibrasyon 
Kalibrasyon dışı test cihazı kullanarak test sonuçlarınızın reddedilme riskine maruz kalmayın. Gold Hizmetine dünyadaki 13 Yetkili Fluke Servis Merkezi'nden birinde yılda 1 kez kalibrasyon hizmeti ve fabrikada cihaz yenileme hizmeti ücretsiz olarak dahildir. Kalibrasyonunuzu önceden planlayarak (6 hafta önerilir), bu süre zarfında yedek cihaz hizmeti ile işlemlerinizde cihaz eksikliği nedeni ile olası aksamaları ortadan kaldırabilirsiniz. 
Üniteleriniz Fluke Networks test prosedürlerine uygun tam kapasiteli batarya ve orijinal onarım parçaları kullanılarak, güncel yazılım ve donanım ile tüm kurallarına uygun şekilde ayarlanır/onarılır, fabrika ayarlarına tam uygunlukta kalibre edilir (izlenebilir kalibrasyon sertifikası – kalibrasyon verisi ücretsiz olarak mevcuttur). Kalibrasyon için öngörülen standart süre 5 iş günüdür. Eğer yedek cihaza gerek yoksa veya kalibrasyon önceden planlanmadıysa dahi, Gold müşterilerine geri dönüş süresini kısaltmak için sunulacak ek nakliye bedeli sunulmayacağı gibi her zaman olduğu şekilde işlemlerde öncelik verilmeye çalışılacaktır. 
Yedek Cihazlar ile Tamir 
Sınırsız, sorunsuz, işçilik, parça ve nakliye dahil olmak üzere ilk önceliğe sahip ücretsiz onarım hizmetleri. Arıza süresini en aza indirmek için onarım sırasında müşterilere belirli zaman periyodun da yedek cihaz sağlanacaktır. 
İndirimler ve Üyelere Has Promosyonlar 
Gold müşterilerine özel, yeni ürünler, donanımlar ve kullanılmış demo ekipmanlarında özel indirimler uygulanabilir.
Aksesuarlar
Cihazınız ile birlikte gönderilen ve teknik destek merkezimiz tarafından hatalı olarak nitelendirilen parça ve aksesuarlar, Gold üyeliğiniz süresince ücretsiz olarak değiştirilecektir.
Teknik Destek 
Yerel dil desteğiyle 7/24 teknik uzmanlarla sınırsız destek. Gold üyelerine, dünya standartlarındaki Teknik Yardım Merkezlerimize (TAC) doğrudan erişim imkanı. Sadece üyelere verilen hizmet ile öncelikli telefon numaralarından erişilebilirlik. 
Gold Yetkilendirmelerine Kolay Erişim 
Satın alımınız sırasında, çevrimiçi Gold hesabınıza güvenli erişim için şirketinize özel 1 adet Gold Üyelik Numarası ve PIN verilecektir.