Giriş Yap

MENÜ

FLUKE NETWORKS 30.YIL KAMPANYASI

FLUKE NETWORKS 30.YIL KAMPANYASI
BAŞLANGIÇ
01/02/2022
BİTİŞ
30/06/2022

Fluke Networks'ten 30. Yılında En Çok Satan 30 Fiber Test Cihazında %30 'a Varan İndirimler!

Modüler ve Kullanımı Kolay Ağ Fiber Test Cihazlarında şimdi büyük tasarruf...
Sağlamlığı, doğruluğu ve kullanım kolaylığı ile tanınan Fluke Networks'ün fiber test cihazları, 1992'den beri ağ kablo tesisatçıları, mimarlar, teknisyenler ve mühendislerin vazgeçilmezi olmuştur. Bugün, fiber optik test cihazlarımız herkesi uzman yapmaktadır. Büyük kullanım kolaylığı ve en hızlı sertifikalandırma süresi ile optik kayıp testi ve endüstri standartlarına göre otomatik başarılı/başarısız analizi ve olayları otomatik olarak tanımlamak için otomatik kurulum ve EventMap™ ile OTDR testi sunarlar.

Versiv™ kablolama sertifika platformu, kullanıcıların aynı modüler platformu kullanarak bakırdan fiber testine geçmelerini sağlar.
Şimdi kablo test yeteneklerinizi bakırdan fibere genişletmenin veya mevcut fiber yeteneklerinize OTDR testi, OLTS testi veya fiber denetimi eklemenin zamanı geldi. En çok satan fiber optik kablo test ve sertifika çözümlerimizde %30'a varan oranda tasarruf edin.

Model Açıklama  Ürün Kategorisi  30. Yıl İndirim Oranı
DSX2-5000Qi INT 1 GHZ DSX QUAD OLTS INSP V2, W/WIFI Copper & Fiber Certification Kits %7
DSX2-5000QI/G INT 1 GHZ DSX QUAD OLTS INSP V2, W/WIFI & 1 YR GOLD SUPPORT Copper & Fiber Certification Kits %15
DSX2-5000QINW INT 1 GHZ DSX QUAD OLTS INSP V2 Copper & Fiber Certification Kits %7
DSX2-8000Qi INT 2GHZ DSX QUAD OLTS INSPC V2, W/WIFI Copper & Fiber Certification Kits %6
DSX2-8000QI/G INT 2GHZ DSX QUAD OLTS INSPC V2, W/WIFI & 1 YR GOLD Copper & Fiber Certification Kits %15
DSX2-8000QI-NW INT 2GHZ DSX QUAD OLTS INSPC V2 Copper & Fiber Certification Kits %6
DSX2-8000QOi INT 2GHZ DSX QUAD OTDR OLTS INSPC V2, W/WIFI Copper & Fiber Certification Kits %6
DSX2-8000QOi/G INT 2GHZ DSX OTDR QUAD OLTS INSPC V2, W/W/IFI & 1 YR GOLD Copper & Fiber Certification Kits %8
DSX2-8000-PRO INT 2GHZ  PRO KIT V2 (DSX, CFP, OFP, INSPC), W/WIFI Copper & Fiber Certification Kits %6
DSX2-8000PRO/G INT 2GHZ  PRO KIT V2 (DSX, CFP, OFP, INSPC), WIFI & 1 YR GOLD Copper & Fiber Certification Kits %7
CFP2-100-Q INT CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2, W/WIFI Fiber OLTS Certification %10
CFP2-100-Q/GLD INT CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2, W/WIFI & 1 YR GOLD SUPPORT Fiber OLTS Certification %6
CFP2-100-Q-NW INT CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2 Fiber OLTS Certification %10
CFP2-100-QI INT CERTIFIBER PRO QUAD OLTS V2, W/DOUBLE ENDED INSPECTION & WIFI Fiber OLTS Certification %7
CFP-Q-ADD CERTIFIBER PRO QUAD ADD ON KIT Fiber OLTS Certification %9
CFP2-Q-ADD-R CERTIFIBER PRO QUAD ADD ON KIT W/V2 REMOTE Fiber OLTS Certification %8
OFP2-100-Q INT OPTIFIBER PRO QUAD OTDR V2, W/WIFI Fiber OTDR Certification %13
OFP2-100-Q-NW INT OPTIFIBER PRO QUAD OTDR V2 Fiber OTDR Certification %13
OFP2-100-QI INT OPTIFIBER PRO QUAD OTDR V2, W/INSPECTION & WIFI Fiber OTDR Certification %7
OFP-Q-ADD OPTIFIBER PRO QUAD ADD ON KIT Fiber OTDR Certification %6
OFP2-200-S1490INT OFP HDR OTDR & WIFI (1310, 1490, 1550 NM) Fiber OTDR Certification %15
OFP2-200-S1625INT OFP HDR OTDR & WIFI (1310, 1550, 1625 NM) Fiber OTDR Certification %15
FI-3000 FI-3000 USB & WIFI SINGLE/MPO PROBE  W/ TIPS SET Fiber Inspection Cameras %7
FI2-7000 INT FIBERINSPECTOR PRO V2, W/WIFI Fiber Inspection Cameras %6
FI2-7000-NW INT FIBERINSPECTOR PRO V2 Fiber Inspection Cameras %6
FI2-7300 INT FI2-7300 FIBERINSPECTOR PRO V2, W/WIFI Fiber Inspection Cameras %6
FI2-7300-NW INT FI2-7300 FIBERINSPECTOR PRO V2 Fiber Inspection Cameras %6
FTK1000 SIMPLIFIBER PRO BASIC FIBER VERIFICATION KIT Fiber Optic Power Meter %30
FTK1475 SINGLE AND MULTIMODE FIBER POWER METER, INSPECT AND CLEANING Fiber Optic Power Meter %5
FTK2000 SIMPLIFIBER PRO BASIC SINGLEMODE VERIFICATION KIT Fiber Optic Power Meter %30

* Kampanyamız stoklarla sınırlıdır ve fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
* Netes Mühendislik Kampanyayı istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ ÜRÜNLER
FI-3000 FiberInspector ™ Pro MPO Kontrol Kamerası
Fluke Networks FI-3000
Kontrol Kamerası
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Certifiber Pro - Optical Loss Test Set
Fluke Networks CFP2-100
Optical Loss Test Set
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks DSX2-5000- Kablo Analizörleri
Fluke Networks DSX2-5000
Kablo Analizörü
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks DSX2-8000 - Kablo Analizörü
Fluke Networks DSX2-8000
Kablo Analizörü
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks FI2-7000 - FiberInspector Pro
Fluke Networks FI2-7000
FiberInspector Pro
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks OFP2-200 OptiFiber Pro HDR OTDR
Fluke Networks OFP2-200
OptiFiber Pro HDR OTDR
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR - OptiFiber Pro OTDR
Fluke Networks OFP2-100
Fiber Optik Kablo Test Cihazı
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE