Giriş Yap

MENÜ

FLUKE NETWORKS'DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI

FLUKE NETWORKS'DEN BÜYÜK DEĞİŞİM KAMPANYASI
BAŞLANGIÇ
01/09/2020
BİTİŞ
15/12/2020

PoE (Power over Ethernet) için standart gereksinimlerle uyumlu olmayan eski kablo Analizörünüzü yenileyerek Network’ün uyumlu olduğunu onaylamaya hazır olun.

Eski Kablo Analizörünüzü 2000$’a kadar satın alalım.

Nesnelerin İnterneti (IoT: The Internet of Things) en zor zamanlarda da artan insan nüfusu, process süreçleri, data ve nesnelerin birbirine bağlı olmasından dolayı büyümeye devam etmiştir.

Cisco tarafından yapılan bir araştırmaya göre 2023 yılında, Batı Avrupa’daki cihazların %70’i kablolu veya Wi-Fi ile birbirine bağlı olacaktır.

Dijital tabelalar, aydınlatmalar ve Wi-Fi AP’ler dahil kablolu cihazlara, ucuz kablo kurulumlarının maliyeti, basitleştirilmiş alt yapı yönetimi, daha kolay bakım, az arıza süresi, daha fazla kurulum esnekliği ve daha az güç tüketimi ile birlikte, PoE ile güç verilmeye artarak devam edilecektir.

DSX2-5000 (1000 MHz) ve DSX2-8000 (2000 MHz) Kablo Analizörleri ile birlikte, PoE cihazlarını network’e bağlayan tipik field terminated MPTL bağlantılarını (Modular Plug Terminated Link) sertifikalandırabilirsiniz. Bununla birlikte (+PoE) seçeneği ile bağlantının PoE sınırlarından emin olabilecek direnç ölçümlerini de yapabilirsiniz.

Eski test cihazınızı yeni DSX’e yükseltmenin tam zamanı. Kısa bir süreliğine Fluke Networks & Netes Mühendislik 2000$’a kadar trade-in iskontosu uygulayacaktır.

Her Zaman Olduğu Kadar Kolay

  1. Netes Mühendislik’e ulaşarak “/T” ile sonlanan DSX2-5000/T ya da DSX2-8000/T modellerini hemen satın alın.
  2. Eski test cihazınızı yeni DSX'inizi alırken Netes Mühendisliğe teslim edin.

Siz de tam zamanı diyorsanız, DSX2-5000 ya da DSX2-8000 satın aldığınızda Fluke Networks MicroScanner PoE KIT’i avantajlı fiyatlarla teklif edecektir.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ ÜRÜNLER
Fluke Networks MS-POE MicroScanner² Kablo Doğrulayıcı
Fluke Networks MS-POE
Kablo Doğrulayıcı
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE