MENÜ

Eğitim Setleri

Eğitim Kurumlarına en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına, K&H ve Terco markalarının Türkiye Temsilciliklerini yürütmekteyiz.

Eğitim Setlerimiz; laboratuvar öğrencilerinin, Havacılık (Avionic),Elektrik & Elektronik, Breadboardlar ve Aksesuarlar, Temel ve İleri Düzey Haberleşme, Biyomedikal, Mikroişlemciler, Ağ Sistemleri, Otomotiv, Yenilenebilir Enerji, Kontrol, Mekatronik ve Sensör Teknolojileri,  İklimlendirme ve Soğutma, Malzeme Test Laboratuvarı, EMI-EMC Ölçümleme ve Yüksek Gerilim kavramları ile ilgili teorik, pratik bilgi ve becerilerini geliştirme amacı ile dizayn edilmiştir. Her deney setinin içerisinde konu ile ilgili modüller bulunmaktadır. Öğrenciler yaptıkları deneylerde, eğitim setlerini ve ilgili modüllerini kullanarak, her türlü deneyimi gerçekleştirebilirler.

Eğitim kurumlarımıza Eğitim Setlerinin yanı sıra tamamlayıcı unsurlar olan "Test ve Ölçü Aletleri" gibi gerekli tüm materyalleri sağlamaktayız. Ayrıca Eğitim kurumlarımıza anahtar teslim çözümler sunabilmekteyiz.