MENÜ

Yüksek Teknoloji Ürünler Kapsamına Neler Girer?
Sıcaklık Kalibratörleri, Basınç Kalibratörleri, Elektriksel Kalibratörler, Proses Kalibratörler, Osiloskoplar, Spektrum Analizörler, Vektör Network Analizörleri, RF Analizörler, Sinyal Üreteçleri, Arbitrary Fonksiyon Üreteçleri, Frekans ve Zaman Ölçerler, Güç Kaynakları, Power Metreler, Elektronik Yükler, Kablolama Sistemleri, EMC Test Cihazları, Logic Analizörler ve daha çok fazlası...

Temel Osiloskop  Uygulamaları için Ürün Seçimi
Hızla değişen karmaşık sinyallerin detaylarını tam olarak görebilmek için performansından ödün vermeyen bir osiloskop gereklidir.  Temel osiloskoplar, sayısal gerçek zamanda tüm kanallarda sürekli, yüksek örnekleme hızları ile günümüzün en karmaşık sinyallerini yüksek hassasiyet ile yakalar.

Masa Üstü Osiloskop Uygulamaları için Ürün Seçimi
Masa Üstü Osiloskoplar ile analog ve sayısal sinyalleri tek bir enstrüman kullanarak analiz edebilirsiniz.  Bu özellik otomasyonu sağlanmış seri parallel veri yolu analizi ile birleşerek, yenilikçi yazılımlar ile dalga şekli üzerinde hızlı bir dolaşım kontrolu ve otomasyonu sağlanmış güç ölçümleri yapılması sağlanır. Karmaşık tasarımlarnızda  hızlı bir şekilde hata ayıklaması yapabilmeniz için  zengin özelliklere sahip bir araçtır.

Performans Serisi Osiloskoplar için Ürün Seçimi

Performans Osiloskopları,  Seri ve RF tasarımlarınızda  kritik  verifikasyon ve hata ayıklama çalışmalarınızı hızlandıracak analiz araçlarını içermektedir. Performans Osiloskopları ve MSO Karışık Sinyal Osiloskopları ile değişik analiz ve hata ayıklama paketlerine erişebilirsiniz.

Osiloskobunuzun Kapasitesini Yazılım Programları ile Genişletin

Testinizi otomatikleştirin, bu yazılım çözümleri ile, en zorlu sistem tasarımlarınızın icrası ve hız değerlendirme işlemleri basitleşecektir. Minimal bir yatırım ile tasarımlarınızın derinlemesine incelemesini, en son yazılım, opsiyon ve bir üst modele yükseltmelerin sağladığı avantajlar ile genişletebilirsiniz.