Giriş Yap

MENÜ

FI-3000 FiberInspector ™ Pro MPO Kontrol Kamerası

Ürün Adı
FI-3000 FiberInspector ™ Pro MPO Kontrol Kamerası
Ürün Kodu
Fluke Networks FI-3000
Garanti Süresi
12 Ay

Fluke FI-3000 FiberInspector Pro, MPO fiber gövdelerinin test edilmesini kolay ve verimli hale getiren kapsamlı bir özellik seti sunar. Çoklu kamera tasarımı, tam bagajdan bireysel bitişlere gerçek zamanlı olarak geçmek için basit dokunmatik ekran hareketleriyle anında Canlı Görünüm sağlar. Otomatik PASS / FAIL saniyeler içinde sonuçlanır. İki kullanıcı arayüzü ve raporlama yönteminden birini seçin.İlk olarak, iOS / Android uygulaması, telefonunuzu kullanarak MPO kurulumunuzu denetlemenizi ve inceleme sonuçlarını metin veya sosyal medya aracılığıyla kolayca paylaşmanızı sağlar. İkincisi, FiberInspector'ı, kullanıcı arayüzünü ve endüstri lideri LinkWare ™ raporlama sistemini kullanarak Versiv ™ Kablolama Sertifika Sistemi ile eşleştirin.Versiv ve LinkWare ile copper, lif kaybını, OTDR'yi ve muayeneyi test edebilir ve sonuçları tek bir raporda birleştirebilirsiniz.FiberInspector ™ Pro MPO kamera iki modelde mevcuttur: FI-3000 FiberInspector ™ Pro MPO Kamera - hem Versiv ™ Kablolama Sertifika Sistemi hem de mobil cihazlarla çalışır. FI2-7300 FiberInspector ™ Pro Kit - bir FI-3000 kamera ve Versiv 2 ana bilgisayarı içerir.

 

Sıcaklık Aralığı Çalışma: -10 °C ile +45 °C 
Depolama: -10 °C ile +60 °C
Nem Aralığı Çalışma: %0 ile %95 (0°C ile 35°C) RH yoğuşmasız
Depolama: %0 ile %95 (35°C ile 45°C) RH yoğuşmasız
Yükseklik Çalışma: 4,000 m (3,200 m, AC adaptör ile)
Depolama: 12,000 m
Titreşim 2 g, 5 Hz ile 500 Hz
Şok 1 metre düşme testi
Güvenlik IEC 61010-1: Pollution Degree 2
EMC IEC 61326-1: Controlled Electromagnetic Environment; IEC 61326-2-1
CISPR 11: Group 2, Class A
USA (FCC): 47 CFR 15 Intentional Radiators: This device complies with part 15 of the FCC Rules.
MPO Endtype Desteği 1x8 (8 fiber), 1x12 (8, 10, veya 12 fiber),
1x16 (16 fiber), 2x12 (16, 20, veya 24 fiber), 2x16 (32 fiber)
Test Limitleri IEC 61300-3-35 ED. 2 MM
IEC 61300-3-35 ED. 2 SM APC
Yalnızca Belge
Otomatik Başarılı / Başarısız Test Süresi Fiber başına 2 saniyeden az
Kamera Tipi 5 Megapixel 1/4-inch CMOS sensör
Görüş Alanı 610 µm x 460 µm
Çözünürlük 1 µm
Işık Kaynağı LED,> 100.000 saat kullanım ömrü
Endface Aydınlatma Koaksiyel mavi LED
Port Aydınlatma Beyaz LED
Batarya Tipi Lityum iyon; 10.8 saat hayat
Güç Adaptörü Giriş: 100 ile 240 VAC ±%10, 50/60Hz
Çıkış: 15 VDC, 2 A maksimum
Sınıf II
Kablosuz iletim* Çıkış Gücü: <100 mW
Frekans Aralığı: 2.4 GHz (2412 MHz ile 2462 MHz)
Boyutlar 168 mm x 137 mm x 54 mm (toz kapağı veya adaptör ucu olmadan)
Ağırlık Toz kapaklı uzunluk: 191 mm
326 gm (toz kapağı ve adaptör ucu olmadan)
  • Live View ile tam gövde yüzeyinden bireysel bitiş yüzeyine kadar toplam yüzey görünürlüğü
  • Kolay kullanım ve belgeler için Versiv / LinkWare ile veya test ve paylaşım için cep telefonlarıyla bütünleşir .*
  • Saniyeler içinde otomatik geçiş / başarısızlık sonuçları
  • Gerçek zamanlı görüntüleme için Çoklu Otomatik Netleme / Otomatik Merkezleme Kamerası tasarımı
  • Uygun kılıflı sağlam, ergonomik tasarım
  • Tek fiberlerin yanı sıra 8,12 veya 16 UPC veya APC konnektörün bir veya iki satırını destekler.
Model Açıklama
FI2-7300 FI2-7300 FiberInspector ™ Pro MPO şunları içerir: Probu ana bilgisayara bağlamak için Versiv Ana Bilgisayarı, FI 3000 MPO Kamera, Holster, USB-USB C kablosu, Uç Set (12/24 UPC ve 12/24 APC), Ana bilgisayarın arka konektörünü korumak için Boş Modül, AC Şarj Aletini, Omuz Askısı, USB Arabirim Kablosu, Versiv Açık Kaynak Kodlu Yazılım CD'si, Entegre Wi-Fi, Başlangıç ​​Kılavuzu, Yumuşak Taşıma Çantası.
FI2-7300- NW Entegre Wi-Fi devre dışı bırakılmış FI2-7300 ile aynı yapılandırma.
FI-3000 FI-3000 FiberInspector Pro MPO Prob ve Uç Seti (12/24 UPC ve 12/24 APC), AC şarj cihazı, Başlangıç ​​Kılavuzu, Kılıf, Yumuşak Taşıma Çantası
FI-3000- NW Entegre Wi-Fi devre dışı bırakılmış FI-3000 ile aynı yapılandırma
FI- 3000TP- UMPO12F MPO 12 veya 24 UPC ucu
FI- 3000TP- UMPO16F MPO 16 veya 32 UPC ucu
FI- 3000TP- AMPO12F MPO 12 veya 24 APC ucu

Aksesuarlar

FI-3000-Holster FI-3000 sondası için tutucu
QC-MPO-12/24-1P  MPO 12/24 Fiber, Tekli Paket için QuickClean Temizleyici
QC-MPO-12/24-5P MPO 12/24 Fiber için QuickClean Temizleyici, 5 temizleyici paketi
QC-MPO-16/32-1P MPO 16/32 Fiber, Tekli Paket için QuickClean Temizleyici
QC-MPO-16/32-5P MPO 16/32 Fiber için QuickClean Temizleyici, 5 temizleyici paketi

 

FI-3000; FI/3000; FI 3000; FI3000;
BENZER ÜRÜNLER
Fluke Networks OFP2-200 OptiFiber Pro HDR OTDR
Fluke Networks OFP2-200
OptiFiber Pro HDR OTDR
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Quick Clean - Fiber Optik Temizleyici
Fluke Networks QuickClean
Fiber Optik Temizleyici
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Certifiber Pro - Optical Loss Test Set
Fluke Networks CFP2-100
Optical Loss Test Set
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks SimpliFiber Pro - Optik Power Metre ve Fiber Test Setleri
Fluke Networks SFPowermeter
Optik Power Metre ve Fiber Test Setleri
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR - OptiFiber Pro OTDR
Fluke Networks OFP2-100
Fiber Optik Kablo Test Cihazı
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Fiber QuickMap - Enterprise Fiber Sorun Giderici(4774949)
Fluke Networks FQM-100-M
Enterprise Fiber Sorun Giderici
2.385,00 USD
2.146,00 USD +KDV
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks FI-500 - FiberInspector™ Micro
Fluke Networks FI-500
FiberInspector™ Micro
2.910,00 USD
2.619,00 USD +KDV
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks FI2-7000 - FiberInspector Pro
Fluke Networks FI2-7000
FiberInspector Pro
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Multifiber PRO - Optik Power Metre ve Fiber Test Seti
Fluke Networks MultiFiber Pro Kit
Optik Power Metre ve Fiber Test Seti
Fiyatı:
0,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE