Fluke I40S-EL3X/3PK - Akım Pensi Transformatörleri (3'lü paket)
Ürün Adı
Ürün Kodu
Fluke I40S-EL3X/3PK
Ürün Fiyatı
KDV Dahil Fiyat
64.057,34 TL
İndirimli, KDV Dahil Fiyat
%5
60.854,47 TL
ADET
Fluke Türkiye Tek Yetkili Distribütörü/ Fluke i40s-EL Akım Pensi, düşük akım ölçümü için kullanılır; 40A'ya kadar doğru ölçüm yapabilir ve ayrıca 1A ve 5A ikincil akım trafolarında da hassas ölçümler yapar. i40s-EL pensi, akım iletkenlerine 15 mm'ye kadar çapta takılabilir.
Models: Fluke 17XX i40s-EL Clamp-on Current Transformers 3 pack
Model: Fluke I40S-EL3X/3PK - Akım Pensi Transformatörleri (3'lü paket)
I40S-EL3X/3PK
40A Clamp-on Current Transformer, 3 pack
Part#: 4637409
UPC#: 0 95969 78674 4
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut İndir
I40S-EL3X/3PK; i40S-EL3X/3PK; I40S-EL3X; i40S EL3X 3PK
BENZER ÜRÜNLER
Fluke 378 FC/ TC01A
Pensampermetre ve Mobil Termal Görüntüleme Cihazı
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke 301D Avuç İçi AC/DC Pensampermetre
Fluke 301D
AC/DC Pensampermetre
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke EI-1623 Seçili/Kazıksız Pens Seti
Fluke EI-1623
Seçili/Kazıksız Pens Seti
Fluke I5A/50A-CLAMP-PQ4 Akım Trafoları
Fluke i5A/50A
Değiştirilebilir Mini Kelepçeli Akım Trafoları
Fluke i5S-PR AC Akım Pensi
Fluke i5S-PR
AC Akım Pensi
Fluke T3000 FC Kablosuz Sıcaklık Modülü
Fluke T3000 FC
Kablosuz Sıcaklık Modülü
Fluke i5S AC Akım Pensi
Fluke i5S
AC Akım Pensi
Fluke i5sPQ3, 5 A AC Akım Pensi, 3'lü Paket
Fluke i5sPQ3
Fluke 87V Max Dijital Multimetre ve Pomona PVLEAD1 Test Kabloları Kit
Fluke 87VMAX-PVLEAD1
Dijital Multimetre ve Test Kabloları Kit
Fluke 393 FC CAT III 1500 V True-RMS Solar Pensampermetre,  IRR1-SOL Işınım Ölçer ve Pomona MC4 Test Kabloları Kit