Giriş Yap

MENÜ

Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR - OptiFiber Pro OTDR

KAMPANYALI
Ürün Adı
Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR - OptiFiber Pro OTDR
Ürün Kodu
Fluke Networks OFP2-100
Garanti Süresi
12 Ay

OptiFiber® Pro OTDR, fiber altyapısı olan kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan sektörün tek veri merkezidir.

Fiber Test ve Sertifikalandırma İşlevlerini bünyesinde barındıran cihaz, benzersiz verimlilikle, kampüs, veri merkezi ve fiber ağlarını depolama için gerekli olan tüm fonksiyonlar sayesinde hataya fırsat tanımayacak bir güçtedir.

Sektörün smartphone arayüzü ile Fiber Testleri, herhangi bir teknisyeni fiber kablo uzmanına dönüştürebilir.

Veri Merkezi Fiber Testlerindeki belirsizlik ve olası sorunlar, Veri Merkezi Konfigürasyonu sayesinde elenir.

Ultra kısa cansız noktalar, sanal veri merkezindeki fiber- ek kablolarla test edilerek etkinleştirilebilir.

Bu işlevlere ilave olarak, en hızlı sanayilerin izlenmesi, OptiFiber Pro OTDR cihazını olmazsa olmaz bir araç haline getirmektedir.

LinkWare 9.5 ve Versiv v4.6 Yazılımları hakkında bilgi edinmek için tıklayınız

  • Fiber Veri Merkezini en hızlı ve izleme süresinde etkin test edebilme
  • Quick Test Modunda 2 saniyeye yakın bir sürede fiber serfikasyonunu izleme zamanlarıyla hızlandırır
  • Kısa ek kablolar ve yoğun adetteki konektörlerin bulunduğu noktalarda, veri merkezi fiber bağlantılarındaki sorunlar giderilir
  • Smartphone arayüzü ile herhangi biri fiber kablo test ve serifikalandırma konusunda uzmanlaşıp, verimini artırabilir
  • Özelleştirilmiş kullanıcı ve proje klasörü yetenekleri sayesinde yatırım getirisi maksimize edilir
  • Singlemode (SM) veya multimode(MM) fiber kablolarda, hızlı ve hassas tespit imkanı ile ağ kesintilerini azaltma

Ürünle birlikte GOLD DESTEK Hizmetini satın alabilirsiniz.

FLUKE NETWORKS GOLD DESTEK hakkında detaylı bilgi edinmek için www.flukenetworks.com/gold adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için en kısa zamanda bize ulaşın, sizlere detaylı bilgi aktaralım.

NETES MÜHENDİSLİK, 0 216 340 50 50

Model Açıklama
OFP2-100-M OptiFiber Pro Multimode OTDR kit
OFP2-100-S OptiFiber Pro Singlemode OTDR kit
OFP2-100-Q OptiFiber Pro Quad OTDR kit
OFP2-100-MI OptiFiber Pro Multimode OTDR kit ,inspection kit dahil
OFP2-100-SI OptiFiber Pro Singlemode OTDR kit,inspection kit dahil
OFP2-100-QI OptiFiber Pro Quad OTDR kit ,inspection kit dahil
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut İndir
OptiFiber Pro OTDR Teknik Ozellikler 07/12/2012 16:44:03 192 2,1 MB NETES İndir
OFP-100; OFP100; OFP 100; OFP,ofp2,ofp 2,ofp-2,ofp/2
BENZER ÜRÜNLER
Fluke Networks Quick Clean - Fiber Optik Temizleyici
Fluke Networks QuickClean
Fiber Optik Temizleyici
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Certifiber Pro - Optical Loss Test Set
Fluke Networks CFP2-100
Optical Loss Test Set
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks SimpliFiber Pro - Optik Power Metre ve Fiber Test Setleri
Fluke Networks SFP
Optik Power Metre ve Fiber Test Setleri
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Fiber OneShot - Optik Test Seti
Fluke Networks FOS-S
Optik Test Seti
2.440,00 USD
2.196,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks OptiFiber Pro OTDR - OptiFiber Pro OTDR
Fluke Networks OFP2-100
Fiber Optik Kablo Test Cihazı
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Fiber QuickMap - Enterprise Fiber Sorun Giderici
Fluke Networks FQM-100-M
Enterprise Fiber Sorun Giderici
2.880,00 USD
2.592,00 USD +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks FI-500 - FiberInspector™ Micro
Fluke Networks FI-500
FiberInspector™ Micro
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks FI-7000 - FiberInspector Pro
Fluke Networks FI-7000
FiberInspector Pro
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
Fluke Networks Multifiber PRO - Optik Power Metre ve Fiber Test Seti
Fluke Networks MFTK
Optik Power Metre ve Fiber Test Seti
Fiyatı:
0,00 TL +KDV
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE