Good Will GPT-12004 AC/DC/IR/GB Elektriksel Güvenlik Analizörü
Ürün Kodu
Good Will GPT-12004
Garanti Süresi
12 Ay
Ürün Fiyatı
KDV Dahil Fiyat
178.335,20 TL
İndirimli, KDV Dahil Fiyat
%10
160.501,68 TL
ADET
Kalibrasyon Hizmeti (ZK0001)
Güvenlik Testlerinizi Analiz Edin
  • IEC 61010-2-034 tasarım gereksinimlerini karşılar.
  • Yüksek Hassasiyet ve Yüksek Çözünürlük Test Performansı
  • Esnek ek test mekanizması
  • İstatistik ve analiz
  • Tarama ve otomatik tablo testi
  • Tüm test verisini alma arayüzü
Model AC Dayanımı DC Dayanımı İzolasyon Direnci Toprak Bağdaştırıcı Yer Sürekliliği
GPT-12001 ----- ----- -----
GPT-12002 ----- -----
GPT-12004
AC Dayanımı
Çıkış - Gerilim Aralığı 0.050kV~5.000kV
Çıkış - Gerilim Direnci 1V
Çıkış - Gerilim Doğruluğu  ± (%1 ayar + 5V) [yüksüz]
Maksimum Anma Yükü 200 VA (5kV/40mA)
Maksimum Anma Akımı 40mA (0.5kV< V ≦5kV)
10mA (0.05kV≦ V ≦0.5kV)
Çıkış - Gerilim Dalgaformu Sinüs Dalga
Çıkış - Gerilim Frekansı 50 Hz / 60 Hz seçilebilir
Gerilim Çözünürlüğü ± (%1 + 5V) [maksimum anma yükü → yüksüz]
Voltmetre Doğruluğu ± (%1 okuma + 5V)
Akım Ölçüm Aralığı 1μA~40.00mA
En İyi Akım Çözünürlüğü 1μA / 10μA
Akım Ölçüm Doğruluğu ±(%1.5 okuma + 30μA)
Pencere Karşılaştırma Yöntemi Evet
ARC Belirleme Evet
Ramp Up (Artış Süresi) 0.1s~999.9s
Ramp Down (Düşüş Süresi) 0.0s~999.9s
Zamanlayıcı (Test Süresi) Kapalı, 0.3s~999.9s
Bekleme Süresi 0.0s~999.9s
GND Açık/Kapalı
DC Dayanımı
Çıkış - Gerilim Aralığı 0.050kV~6.000kV
Çıkış - Gerilim Çözünürlüğü 1V
Maksimum Anma Yükü 50W (5kV/10mA)
Maksimum Anma Akımı 10mA (0.5kV< V ≦6kV)
2mA (0.05kV≦ V ≦0.5kV)
Çıkış Regülasyonu ± (%1 + 5V) [maksimum anma yükü → yüksüz]
Akım Ölçüm Aralığı 1μA~10.00mA
En İyi Akım Çözünürlüğü 0.1μA /1μA /10μA
Akım Ölçüm Doğruluğu ±(%1.5 okuma + 3μA) okuduğunda < 1mA
±(%1.5 okuma + 30μA) okuduğunda  ≧1mA
ARC Belirleme Evet
Bekleme Süresi 0.0s~999.9s
GND Açık/Kapalı
Yalıtım Direnci
Çıkış Gerilimi 50V~1200V dc
Çıkış - Gerilim Çözünürlüğü 50V
Direnç Ölçümü
Test Gerilimi Ekran Aralığı Ölçüm Aralığı / Doğruluk
50V≦V≦100V 0.1MΩ~ 10.00GΩ 0.1MΩ~1MΩ:±(%5 okuma + 3 count) 1 MΩ~50MΩ:±(%5 okuma + 1 count)
150V≦V≦450V 0.1MΩ~ 20.00GΩ 51MΩ~2GΩ:±(%10 okuma + 1 count)
500V≦V≦1200V 0.1MΩ~ 50.00GΩ 0.1MΩ~1MΩ:±(%5 okuma + 3 count) 1 MΩ~500MΩ:±(%5 okuma + 1 count)
501MΩ~9.999GΩ:±(%10 okuma + 1 count)
10.00GΩ~50.00GΩ:±(%20 okuma + 1 count)*
Gerilim Regülasyonu ± (%1 + 5V) [maksimum anma yükü → yüksüz]
Kısa-Devre Akımı 10mA max.
Çıkış Empedansı 2kΩ
Toprak Bağdaştırıcı
Çıkış - Akımı 03.00A~32.00A ac
Çıkış - Akım Çözünürlüğü 0.01A
Çıkış - Akım Doğruluğu 3A≦ I≦ 8A:±(%1 okuma + 0.2A)
8A
Test Gerilimi 8Vac maks. (açık devre)
Test Gerilim Frekansı 50Hz/60Hz seçilebilir
Ohmmetre Ölçüm Aralığı  1mΩ~ 650mΩ
Ohmmetre Ölçüm Çözünürlüğü 0.1mΩ
Ohmmetre Ölçüm Doğruluğu ±(%1 okuma + 2 mΩ)
Zamanlayıcı (Test Süresi) 0.3s~999.9s
Bekleme Süresi 4 Terminal
Süreklilik Testi
Çıkış - Akımı 100mA dc (sabit)
Ohmmetre Ölçüm Aralığı  0.10Ω~ 70.00Ω
Ohmmetre Ölçüm Çözünürlüğü 0.01Ω
Ohmmetre Ölçüm Doğruluğu ±(%10 okuma + 2Ω)
Bellek
Single Step Hafıza Manuel:100 blok
Otomatik Test Hafızası Otomatik:100 blok, her otomatik için 10 manuel
Arayüz
Ön Panel Uzaktan terminal, USB host
Arka Panel Arka Çıkış, RS-232C , USB cihazı, Signal I/O, GPIB (opsiyonel)
Ekran
  7” renk LCD
Güç Kaynağı
  AC 100V~240V ± %10, 50Hz/60Hz; Tüketim: 400VA
Boyut & Ağırlık
  380(W) x 148(H) x 454(D) mm; Yaklaşık 15kg
* Zemin Modu “AÇIK” olduğunda, ölçüm aralığı 30G'dir. Ω maks. ve doğruluk için % 10 hata ekler.
  • 200VA AC test kapasitesi
  • IEC 61010-2-034 ile uyumludur.
  • 7”TFT LCD
  • Manuel / otomatik mod
  • True RMS akım ölçümü
  • Zero crossing turn-on işlemi
  • Kontrol edilebilir ramp-up & ramp-down süresi
  • 47μF'ye kadar kapasitif yük test etme