MENÜ

netAlly LR10G-200-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit

Ürün Adı
netAlly LR10G-200-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit
Ürün Kodu
netAlly LR10G-200-KIT
Garanti Süresi
12 Ay

netAlly LR10G-200-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit

10 Gig ağ testi için en uygun maliyetli çözüm olan yeni LinkRunner 10G ile tanışın. LinkRunner 10G, bakır ve fiber Ethernet ağlarının test edilmesini ve yapılandırılmasını basitleştirir, temel kurulum ve triyaj işlevlerini tek bir sağlamlaştırılmış birimde birleştirerek iş akışlarını düzene sokar.
Bu yeni nesil Android tabanlı test cihazı, ortamdan (bakır / fiber) uygulamaya (katmanlar 1 - 7) kadar eksiksiz ağ doğrulaması ve sorun giderme sağlar, dağıtımları hızlandırır, sorun tanımlamayı hızlandırır ve ağ yükleyicilerinin verimliliğini ve etkinliğini artırır

  • Hat hızı performans testi ve paket yakalama dahil 1Gig, Multi-Gig ve 10Gig Ethernet'i (bakır, fiber) hızlı bir şekilde test edin, doğrulayın ve sorun giderin.
  • 1-7 Katman AutoTest, herhangi bir teknisyenin ağ sorunlarını bulmasını sağlar.
  • 24 saate kadar her dakika aralıklı sorunlar için ağları izleyin.

netAlly LR10G-200-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit

Çevresel Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0°C ile +45°C
NOT: Aygıtın iç sıcaklığı 50 ° C'nin üzerindeyse pil şarj olmayacaktır.
Çalışma bağıl nemi (yoğuşmasız% RH) %90 (10°C ile 35°C)
%75 (35°C ile 45°C)
Depolama Sıcaklığı (-20°C ile +60°C)
Şok ve Titreşim Sınıf 3 Ekipman için MIL-PRF-28800F gereksinimlerini karşılar
Güvenlik IEC 61010-1:2010: Kirlilik derecesi 2
Rakım Çalışma: 4,000 m; Depolama: 12,000 m
EMC IEC 61326-1: Temel Elektromanyetik Ortam; CISPR 11: Grup 1, Sınıf A

netAlly LR10G-200-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit

Gelişmiş AndroidTM tabanlı sorun giderme uygulamaları ve amaca yönelik test donanımı ile teknoloji yükseltmelerini, Multi-Gig (NBASE-T) ve 10G ağlarını kurun, test edin, doğrulayın ve sorunlarını giderin.

  • 10 Gbps'ye kadar hat hızında yakalama, hiçbir paketi kaçırmamanızı sağlar.
  • Ağ kapasitesini, performansını ve Qos'larını ve siteler arasındaki servis sağlayıcı Sla'larını doğrulamak için hat hızı performans testi için EtherScope nxg'ye eş olarak hizmet eder.
  • TruePower ™ yüklü Ethernet üzerinden Güç (PoE) testiyle 90 W 802.3bt PSE'ye kadar doğrulayın.
  • Standartlarla uyumlu SFP'lerle uyumluluk, çeşitli kullanım modelleri için herhangi bir kablolu ortamın (bakır veya fiber) test edilmesini ve doğrulanmasını sağlar.
Boyut 10.3 cm x 19.5 cm x 5.5 cm
Ağırlık 0.77kg
Batarya Şarj edilebilir lityum iyon pil takımı (7.2 V, 6.4 A, 46 Wh)
Ekran Kapasitif dokunmatik ekranlı 5.0 inç renkli LCD (720 x 1280 pixels)
Host Arayüzleri RJ-45 ve SFP Analiz bağlantı noktaları
RJ-45 Kablo Testi ve Yönetim Bağlantı Noktası
USB Type-A Bağlantı Noktası ve USB Type-C On-the-Go Bağlantı Noktası
SD card slot Micro SD kart depolamasını destekler - 64 GB'a kadar desteklenir
Memory Test sonuçlarını ve kullanıcı uygulamalarını depolamak için yaklaşık 8 GB kullanılabilir, 1 GB paket yakalama tamponu
Şarj USB Type-C 45W adaptör: 100-240 Vac, 50-60 Hz; DC Çıkış Gücü 15 V (3 A) RJ-45: 802.3at PoE (25W) veya üzeri
Medya Erişimi Copper: 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G Fiber SFP Adaptörler: 1G/10GBASE-X
Desteklenen IEEE Standardları Kablolu: 802.3/ab/ae/an/bz/i/u/z
PoE: 802.3af/at/bt, Sınıf 0-8 ve UPOE
Kablo Testi Çift uzunluklar, açılma, kısa devre, bölünmüş çiftler, çaprazlama, düz geçiş ve WireView Kimliği Çoklu Gig bağlantısı Sinyal-Gürültü (SNR) ölçümü (5 dB eşiği)

Model: LinkRunner 10G -  200- Gelişmiş Ethernet Test Cihazı

Standart Donanım

  • Li-ION pilli LR10G ana çerçeve
  • G3-PWRADAPTER
  • SFP + MR-10G850
  • Satır içi RJ-45 bağlayıcı
  • WireView kablo eşleyici
  • Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu
  • Küçük yumuşak kılıf

Sipariş Bilgileri ve Aksesuarlar

Model Açıklama
LR10G-200 LinkRunner 10G Gelişmiş Ethernet Test Cihazı
Includes: (1) LR10G mainframe with one year of AllyCare support (LR10G-200-1YS), G3-PWRADAPTER,
SFP+MR-10G850, RJ-45 inline coupler, WIREVIEW wire mapper #1, Quick Start Guide, and shoulder
sling bag.
LR10G-200-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit
Includes: (1) LR10G mainframe with one year of AllyCare support (LR10G-200-1YS), G3-PWRADAPTER,
EXG-LR10G-HOLSTER, SFP+MR-10G850, SFP+MR-10G1310, RJ-45 inline coupler, WIREVIEW wire mapper
#1-6, Quick Start Guide, and medium soft case.
LR10G-200-1YS LR10G için 1 yıllık AllyCare Desteği (LR10G-200 veya LR10G-200-KIT için kullanın)
LR10G-200-3YS LR10G için 3 yıllık AllyCare Desteği (LR10G-200 veya LR10G-200-KIT için kullanın)
G3-PWRADAPTER Ülke güç kablolarıyla EXG-200 ana bilgisayarı için AC Şarj Cihazı değişimi / yedek
EXG-300- LR10G2-KIT Etherscope nXG 10G Performans Kiti
Includes: (1) EtherScope nXG (EXG-300-KIT) and (1) LinkRunner 10G (LR10G-200)
Purchase LR10G-200-1YS and EXG-300-1YS for 1 year of AllyCare support
Purchase LR10G-200-3YS and EXG-300-3YS for 3 years of AllyCare support
EXG-LR10G-HOLSTER LR10G, EtherScope nXG ve EtherScope nXG CE modellerin ana çerçeveleri için kılıf
SFP+MR-10G850 SFP + Optik Alıcı-Verici Modülü, SX / SR, 1G / 10G, 850nm, Multimode
SFP+MR-10G1310 SFP + Optik Alıcı-Verici Modülü, LX / LR, 1G / 10G, 1310nm, Single Mod
US-WIFI-BT-USB ABD ve Kanada için Edimax n150 Wi-Fi ve Bluetooth USB Adaptörü
EU-WIFI-BT-USB Avrupa için Edimax n150 Wi-Fi ve Bluetooth USB Adaptörü
Doküman İsmi Tarih İndirme Boyut İndir
Netally LinkRunner 10G 200 Teknik Özellikler - İngilizce 20/09/2023 10:04:36 130 2,79 MB NETES İndir
Açıklama Tarih İzle
netAlly LinkRunner 10G 1 Eylül 2020 netAlly LinkRunner 10G İzle
LR10G-200-KIT; LR10G200KIT; LR10G 200 KIT; LR10G200-KIT; LR10G-200KIT
BENZER ÜRÜNLER
netAlly LinkRunner LR10G-200 - Akıllı Ağ Test Cihazı
netAlly LinkRunner LR10G-200
Akıllı Ağ Test Cihazı
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly LSPRNTR-300-5PK LinkSprinter
netAlly LSPRNTR-300-5PK
LinkSprinter 5'li Paket
110388.96 TL
104869.51 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly LR10G-100-KIT LinkRunner 10G Profesyonel Kit
netAlly LR10G-100-KIT
Akıllı Ağ Test Cihaz Kiti
345365.46 TL
328097.19 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly WIREVIEW 2-6 Kablo Kimliği Seti
netAlly WIREVIEW 2-6
Kablo Kimliği Seti
18398.16 TL
17478.25 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly EtherScope™ nXG Taşınabilir Network Test Cihazı
netAlly EtherScope™ EXG-200
489951.00 TL
465453.45 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly EtherScope™ EXG 300 Taşınabilir Network Test Cihaz
netAlly EtherScope™ EXG 300
Fiyatı:
0.00 TL
TEKLİF İSTE ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly LinkRunner LRAT-2000 Network - Auto-Test Cihazı
netAlly LRAT-2000
Linkrunner Auto-Test Cihazı
123587.64 TL
98870.11 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly LinkRunner LRAT-1000 Network - Auto-Test Cihazı
netAlly LRAT-1000
Linkrunner Auto-Test Cihazı
77192.28 TL
61753.82 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly LinkRunner G2 KIT - Akıllı Network Test Cihaz Seti
netAlly LR-G2-KIT
Akıllı Network Test Cihaz Seti
196780.32 TL
157424.26 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE
netAlly LinkRunner G2 - Akıllı Network Test Cihazı
netAlly LR-G2
Akıllı Network Test Cihazı
175182.48 TL
140145.98 TL
SATIN AL ÜRÜNÜ İNCELE