MENÜ

Hakkımızda

Netes Mühendislik

Hakkımızda

Test ve Ölçü Aletleri sektöründe “En Etkin Çözümü Sunabilme” amacıyla 1993 yılında kurulan Netes Mühendislik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, bugün 30. yılında sektörün öncüsü konumundadır.

40 kişilik uzman satış ekibi tarafından sahada aktif hizmet sunulurken, teknik servis ve 20 kişilik uzman kalibrasyon ekibine sahip 13 farklı konuda akredite  kalibrasyon laboratuvarı ile de satış sonrası destek hizmeti verilmektedir.

Netes bünyesinde; Fluke (Fluke Calibration, Fluke Biomedical, Fluke Networks), Tektronix, Keithley, Ametek gibi dünyada sektörün lideri konumunda olan,  40’a yakın kuruluşun Türkiye distribütörlüğü yürütülmektedir.

100 kişilik dinamik kadrosu ile birlikte, etkili ve yenilikçi kalite politikası doğrultusunda daima en iyiyi hedefleyen Netes, Test ve Ölçü Aletleri sektörünün ihtiyaçlarını her alanda karşılamaya devam edecektir…

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak...

Vizyonumuz

Firmamızın, sektörde etkinliğini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak amacıyla, sürdürülebilir bir sistem oluşturmak ve bu sistemi sürekli iyileştirerek her zaman tercih edilen lider kuruluş olmaktır.